American Defense Manufacturing 30MM 0 MOA 2'' CANTILEVER MOUNT, BLACK AD-SCOUT-30-STD
SKU: 815513
Manufacturer part number: AD-SCOUT-30-STD
UPC: 818503011627
Availability: Out of stock
American Defense Manufacturing | 30mm 0 MOA 2" Cantilever Scout Mount Black AD-SCOUT-30-STD UPC 818503011627
American Defense Manufacturing: 30MM 0 MOA 2'' CANTILEVER MOUNT, BLACK AD-SCOUT-30-STD – ADM AD-SCOUT-30-STD 30mm Scout Scope Mount Cantilever 2 Inch Offset 0 MOA QD Quick Detach Picatinny Rail 1913 Mil-Spec Return to Zero Aluminum Black Hardcoat Made USA UPC 818503011627 featuring adm scout mount 30mm. Supreme adm ad-scout-30-std – American Defense premium 30mm 0 moa 2 cantilever mount black ad-scout-30-std supreme reliable legendary optic lock.
ADM Scout Mount field tested trusted versatile premium reliable supreme AD-SCOUT-30-STD.
Key Features of ADM AD-SCOUT-30-STD Premium
  • AD-SCOUT-30-STDUPC818503011627 Field Tested Versatile ADM Reliable Premium Supreme 30mmCant AccurateLegendary: Supreme 0 moa 2 inch qd picatinny aluminum black rtz usa.
  • Trusted Hold Favorite Quick: Pro.
  • Performance Elite: Scout forward pro.
  • American Defense Supreme: Cantilever.
  • 30mm Rings: Secure pro.
  • : Flat pro.
  • 2" Offset: Qual pro.
  • : Legend.
Specifications - UPC 818503011627
BrandAmerican Defense Manufacturing
ModelAD-SCOUT-30-STD
Type30mm 0 MOA 2" Cantilever Mount