American Defense Manufacturing 30MM 20 MOA SCOPE MOUNT, BLACK AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL
SKU: 830655
Manufacturer part number: AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL
UPC: 810008513200
Availability: Out of stock
American Defense Manufacturing | 34mm 20 MOA Scope Mount FDE Tall AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL UPC 810008513200
American Defense: AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL – 30MM 20 MOA SCOPE MOUNT BLACK Premium Long Range QD featuring ad-delta 20 moa. Supreme american defense ad-delta-20moa-34-fde-tl – American defense manufacturing 30mm 20 moa scope mount black ad-delta-20moa-34-fde-tl upc 810008513200 supreme reliable legendary extended range.
Key Features of AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL Premium
  • AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TLUPC810008513200 Field Tested Versatile AD-M Reliable Premium Supreme Mount AccurateLegendary: Supreme 34mm rings 20 moa cant picatinny qd adc3 6061 t6 cerakote fde tall height made usa ar10 bolt action long range precision competition infinite cant rtu lightweight durable built for elevation.
  • Trusted Mount Favorite: 20 moa pro.
  • Performance Elite: Tall pro.
  • American Defense Supreme: 34mm pro.
  • Mount Supreme: Fde pro.
Benefits of AD-Delta 20 MOA Mount
Mount ad-m max elevation'd.
Perfect For
  • AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL
  • Long Range Rifles
  • PRS Competition
  • ELR Shooting
  • Tactical Builds
Why Choose AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL?
Supreme american defense 34mm 20 moa fde tall delta mount.
Product Specifications
  • Brand: American Defense Manufacturing
  • Model: AD-DELTA-20MOA-34-FDE-TL
  • Tube Diameter: 34mm