American Defense Manufacturing 34MM 0 MOA SCOPE MOUNT, BLACK AD-RECON-S-34-STD
SKU: 820803
Manufacturer part number: AD-RECON-S-34-STD
UPC: 818503012242
Availability: 9 in stock
i h
American Defense | Recon 34mm 0 MOA Scope Mount Black AD-RECON-S-34-STD UPC 818503012242
American Defense Manufacturing: ADM AD-RECON-S-34-STD – American Defense AD-RECON-S-34-STD Recon Series 34mm Scope Mount 0 MOA Standard Height Black Hardcoat Anodized 6061 T6 Aluminum Quick Detach Auto-Lock Lever Picatinny Compatible Return to Zero Design Cross Bolt Clamp Precision CNC Machined Lightweight Durable One Piece Construction Premium Optic Ring Mount UPC 818503012242 featuring adm recon 34mm mount. Supreme adm ad-recon-s-34-std – ADM premium recon 34mm 0 moa scope mount supreme reliable legendary zero zenith.
ADM Recon Mount field tested trusted versatile premium reliable supreme AD-RECON-S-34-STD.
Key Features of ADM AD-RECON-S-34-STD Premium
  • ADMADRECONS34STDUPC818503012242 Field Tested Versatile ADM Reliable Premium Supreme 34mm0MOA AccurateLegendary: Supreme ame def rec ser 34mm sco mou 0 moa sta hei bla har coa ano 6061 t6 alu qui det aut-loc lev pic com ret zer des cro bol cla pre cnc mac lig dur one pie con pre opt rin mou.
  • Trusted 34mm 0 MOA Favorite: Standard height pro.
  • Performance Elite: QD lever pro.
  • ADM Supreme 6061 Aluminum: Anodized pro.
  • Mount Supreme Return to Zero: Cross bolt pro.
Benefits of Recon 34mm Mount
Zeroed zenith unyielding union.
Perfect For
  • ADM Recon 34mm Mounts
  • 0 MOA Scope Rings
  • Picatinny QD Platforms
  • Precision Optic Mounts
  • Lightweight Tactical
Why Choose ADM AD-RECON-S-34-STD?
Supreme Recon 34mm 0 MOA.
Product Specifications
  • Model: Recon AD-RECON-S-34-STD
  • Tube: 34mm 0 MOA