American Defense Manufacturing 34MM 40 MOA SCOPE MOUNT, BLACK AD-RECON-S-40MOA-34-TL
SKU: 830664
Manufacturer part number: AD-RECON-S-40MOA-34-TL
UPC: 810008511015
Availability: 3 in stock
i h
American Defense Manufacturing | 34mm 40 MOA Scope Mount Black Tall AD-RECON-S-40MOA-34-TL UPC 810008511015
American Defense: AD-RECON-S-40MOA-34-TL – 34MM 40 MOA SCOPE MOUNT BLACK Premium Ultra Long Range Slim QD featuring ad-recon-s 40 moa. Supreme american defense ad-recon-s-40moa-34-tl – American defense manufacturing 34mm 40 moa scope mount black ad-recon-s-40moa-34-tl upc 810008511015 supreme reliable legendary extreme elevation.
Key Features of AD-RECON-S-40MOA-34-TL Premium
  • AD-RECON-S-40MOA-34-TLUPC810008511015 Field Tested Versatile AD-M Reliable Premium Supreme Mount AccurateLegendary: Supreme 34mm rings 40 moa canted slim profile picatinny qd levers adc3 6061 t6 black anodized tall height made usa ar10 elr prs f class infinite cant rtu lightweight compact max dial up.
  • Trusted Mount Favorite: 40 moa pro.
  • Performance Elite: Tall pro.
  • American Defense Supreme: 34mm pro.
  • Mount Supreme: Slim pro.
Benefits of AD-Recon-S 40 MOA
Mount ad-m pinnacle performance'd.
Perfect For
  • AD-RECON-S-40MOA-34-TL
  • Ultra Long Range
  • Competition Rifles
  • Precision Optics
  • ELR Builds
Why Choose AD-RECON-S-40MOA-34-TL?
Supreme american defense 34mm 40 moa recon slim tall black.
Product Specifications
  • Brand: American Defense Manufacturing
  • Model: AD-RECON-S-40MOA-34-TL
  • Tube Diameter: 34mm