Manufacturer: American Tactical
SKU: 980751
Manufacturer part number: ATIG15MS556ML15
UPC: 8.19644E+11
Availability: Out of stock
ATI Milsport AR15 Rifle 5.56 16" Barrel 15" MLOK M4 Stock 30rd Black ATIG15MS556ML15 | ATI AR15 MILSPORT RIFLE 5.56X45MM WITH 16IN BARREL 15IN MLOK RAIL M4 REAR STOCK 30RD MAG BLACK ATIG15MS556ML15 UPC 8.19644E+11 ATI Milsport AR-15 Rifle 5.56 NATO 16 Inch 4150 Barrel 15 Inch Free Float M-LOK Rail M4 Adjustable Stock 30 Round Magazine Black Nitride Semi Automatic Tactical Range Home Defense Premium AR Rifle
ATI ATIG15MS556ML15 Milsport AR15 5.56 16" Rifle Black, UPC 8.19644E+11. ATI – Rifle ruler.
ATIG15MS556ML15 Features
  • ATI Milsport 5.56 16" Barrel 15" MLOK Rail M4 Stock 30rd Mag Reliable: USA premium elite rifle supreme setup.
  • Precision Built Pro Durable Modular Proven Field Favorite ATI Legendary: Pro.
  • Rifle Elite Performance Versatile Optimized Accurate Secure: Rail rider.
  • ATI Milsport Supreme ATIG15MS556ML15: Stock slammer.
Full frame!
Specs
SpecDetails
ModelATIG15MS556ML15
Caliber/Barrel/Rail/Stock5.56x45 16" 15" MLOK M4 30rd Black
UPC8.19644E+11
Mag monster!
Keywords: ATI ATIG15MS556ML15 UPC 8.19644E+11, milsport ar15 5.56 16 inch mlok m4 rifle black