ATI Cavalry Sport SGD Shotgun 20 ga 3" Chamber 2rd Capacity 28" Barrel Wood ATIGKOF20SPE28
Manufacturer: American Tactical
SKU: 814010
Manufacturer part number: ATIGKOF20SPE28
UPC: 810113110943
Availability: 16 in stock
i h
ATI UPC 810113110943 | Cavalry Sport SGD Shotgun 20ga 3" 28" Barrel Wood ATIGKOF20SPE28
ATI: Cavalry Sport SGD Shotgun 20 ga 3" Chamber 2rd Capacity 28" Barrel Wood – American Tactical Imports Cavalry Sport Side by Side Shotgun 20 Gauge 3 Inch Chamber 2 Round 28 Inch Barrels Wood Stock Blued Finish Extractors Brass Bead Sight Sporting Classic ATIGKOF20SPE28 UPC 810113110943 featuring UPC 810113110943. Supreme ati cavalry sport 20ga – ATI premium cavalry sport sgd supreme 20 gauge side by side 28 inch wood upland hunting legendary ati shotgun.
ATI Cavalry Sport field tested trusted 20ga versatile premium reliable supreme ATIGKOF20SPE28.
Key Features of ATI Cavalry Sport Premium
  • ATIGKOF20SPE28UPC810113110943 Field Tested Versatile ATI Reliable Premium Supreme 20gaSBS AccurateLegendary: Supreme 28 inch wood sgd extractors.
  • Trusted Timeless Style Favorite Light Recoil: Pro.
  • Performance Elite: Quick handling pro.
  • ATI Supreme: Turkish walnut.
  • 20 Gauge 3": Chamber pro.
  • Supreme Wood: Stock pro.
  • Side by Side: ATI qual pro.
  • Shotgun Supreme: ATI legend.
Specifications - UPC 810113110943
BrandATI (American Tactical Imports)
Gauge20 Gauge
Chamber3"
Barrel Length28"