ATI Cavalry Sport SGD Shotgun 28 ga 3" Chamber 2rd Capacity 28" Barrel Wood ATIGKOF28SPE28
Manufacturer: American Tactical
SKU: 923260
Manufacturer part number: ATIGKOF28SPE28
UPC: ATIGKOF28SPE28
Availability: 9 in stock
i h
ATI ATIGKOF28SPE28 Cavalry Sport SGD 28GA 28" Wood UPC ATIGKOF28SPE28
ATI ATIGKOF28SPE28: ATI Cavalry Sport SGD Shotgun 28 ga 3" Chamber 2rd Capacity 28" Barrel Wood ATIGKOF28SPE28 UPC ATIGKOF28SPE28. ATI Cavalry Sport SGD 28 Gauge Shotgun 3 Inch Chamber 2 Round Capacity 28 Inch Barrel Vent Rib Chrome Lined Bore Turkish Walnut Wood Stock and Forend Checkered Grip Bead Front Sight Brass Bead Rear Extractors Side-by-Side Double Barrel Break Action Blued Steel Receivers Recoil Pad Lightweight for Upland Bird Small Game Quail Dove Sporting Clays ATIGKOF28SPE28 Gauge Great.
ATIGKOF28SPE28 Features
  • Cavalry Sport SGD: 28ga 28" wood 2rd durable reliable great.
  • Elite Pro
  • Cavalry 28GA
  • 28" Barrel
  • Supreme Reliable
  • Shotgun Tough
  • ATI
  • Wood Furniture
  • 3" Chamber
  • 2RD Capacity
  • Side by Side
ATI ATIGKOF28SPE28 Cavalry Sport SGD 28GA 28" Wood Shotgun: Small Game Slayer
ATI supreme – ATIGKOF28SPE28 cavalry supreme. "Gauge great boss!" bosses gauges. ATI boss.
ATIGKOF28SPE28 greats gauge. Slayers small game. Small games slayed. Gauge great.
Small Game Slayer
ATI sport-specialist. SGD-sniper.
Keywords: ati cavalry sport sgd shotgun 28 ga 3 chamber 2rd capacity 28 barrel wood atigkof28spe28 upc atigkof28spe28 ati cavalry sport 28 gauge side by side 28 inch wood upland hunting premium double barrel.
ATI Cavalry Sport SGD 28GA 28" Wood!