Beretta Usa 1301 TACTICAL STANDARD STOCK 12 GAUGE J131TT18C
Manufacturer: Beretta
SKU: 835603
Manufacturer part number: J131TT18C
UPC: 082442943114
Availability: Out of stock
Beretta | 1301 Tactical Standard Stock 12 Gauge 18" J131TT18C UPC 082442943114
Beretta 1301 Tactical field tested trusted versatile premium reliable supreme J131TT18C.
Key Features of J131TT18C Premium
  • BERETTA1301TACTICAL12GA18STANDARDSTOCKJ131TT18C UPC082442943114 Field Tested Versatile Beretta Reliable Premium Supreme GasOperated AccurateLegendary: Supreme 1301 tactical semi-auto 12 gauge 18.5 inch barrel ghost ring sights standard stock aggressive checkering professional reliable versatile home defense tac ops competition.
  • Trusted 1301 Favorite: Tactical pro.
  • Performance Elite: 12gauge pro.
  • Beretta Supreme: Standardstock pro.
  • 18inch Supreme: Ghostring pro.
Benefits of Beretta 1301 Tactical
Shotgun beretta 1301 tactically triumph'd.
Perfect For
  • J131TT18C
  • Beretta 1301 Tactical 12ga 18"
  • Standard Stock Ghost Ring Sights
  • Home Defense Tac Ops Competition
  • Gas Operated Semi-Auto
Why Choose J131TT18C?
Supreme beretta tactical titan.
Product Specifications
  • Brand: Beretta
  • Model: J131TT18C
  • Gauge: 12 Gauge 18.5" Tactical Standard