Caliber Gourmet Uzi Expandable Baton, 21" Long Expanded, 8.25" Closed, Rubber Grip, Black UZI-EXB-21H
Manufacturer: Caliber Gourmet
SKU: 998782
Manufacturer part number: UZI-EXB-21H
UPC: 024718900186
Availability: 11 in stock
i h
Caliber Gourmet UZI Expandable Baton 21" Black Rubber UZI-EXB-21H UPC 024718900186
Caliber gourmet baton: Caliber Gourmet Uzi Expandable Baton, 21" Long Expanded, 8.25" Closed, Rubber Grip, Black UZI-EXB-21H UPC 024718900186, uzi uzi-exb-21h expandable baton 21" black rubber. UZI-EXB-21H.
UZI-EXB-21H UPC 024718900186 Caliber UZI 21" Expandable Baton Black.
Caliber Features
  • 21" Expand 8.25" Close: Size shift.
  • Rubber Grip Black Steel: Hold heavy.
  • Friction Lock Quick Snap: Extend elite.
  • Wrist Strap Durable: Control confident.
  • Self Defense EDC Tactical: Protection pro.
Caliber UZI-EXB-21H
Caliber UZI-EXB-21H.
UZI-EXB-21H Baton
Uzi unleash.
Specs
  • Expanded: 21"
  • Closed: 8.25"
  • Grip: Rubber Black
  • Material: Steel
  • UPC: 024718900186
Reviews
"UZI Expandable Baton defense deploy!" "UZI-EXB-21H grip god." Caliber uzi baton 21".
Caliber gourmet uzi expandable baton, 21" long expanded, 8.25" closed, rubber grip, black uzi-exb-21h upc 024718900186 with Caliber Gourmet Uzi Expandable Baton, 21" Long Expanded, 8.25" Closed, Rubber Grip, Black UZI-EXB-21H UPC 024718900186!