Odin Works B6MM18ARCRTG 6mm ARC Stainless Steel
Manufacturer: Odin Works
SKU: 1031466
Manufacturer part number: B6MM18ARCRTG
UPC: 850048530515
Availability: Out of stock
Odin Works: Odin Works B6MM18ARCRTG 6mm ARC Stainless Steel UPC 850048530515, odin works 6mm arc barrel. B6MM18ARCRTG.
Odin Works B6MM18ARCRTG Premium 18" 6mm ARC Stainless Steel Barrel Rifle Length Gas System 1:7.5" Twist Button Rifled M4 Barrel Extension Feed Ramps 5/8x24 Threaded Muzzle Nitride Coated Chamber Premium Elite AR-15 Platform Long Range Precision Competition Hunting Build Component Professional Gunsmith Barrel Upgrade B6MM18ARCRTG UPC 850048530515
B6MM18ARCRTG Odin Works 6mm ARC 18" SS Barrel.
Odin Works Features
  • Barrel B6MM18ARCRTG: 6mm arc stainless 18" rifle gas 1:7.5 button m4 ramps 5/8x24 nitride ar15 pro precision competition hunting.
  • Barrel Premium Elite: Odin excellence made arc.
  • Barrel Performance: Odin long range.
  • Barrel Elite Odin: Odin.
  • Odin Works Quality: Excellence.
Odin Works B6MM18ARCRTG
18" 6mm ARC Stainless Rifle Gas.
Odin Works Barrels
AR-15 6mm ARC Precision.
Specs
  • Caliber: 6mm ARC
  • Length: 18"
  • Material: Stainless Steel
  • UPC: 850048530515
Reviews
"Barrels blast ballistic!" "Odin owns optics." Reviews.
Odin works b6mm18arcrtg 6mm arc stainless steel upc 850048530515 with Odin Works B6MM18ARCRTG 6mm ARC Stainless Steel UPC 850048530515!