Odin Works Mirage Suppressor Cover, 5.5" Long, Cordura 1000, Coyote Brown OWG-SMC-CB-5.5
Manufacturer: Odin Works
SKU: 908736
Manufacturer part number: OWG-SMC-CB-5.5
UPC: 850036719557
Availability: 20 in stock
i h
Odin Works Mirage Suppressor Cover Heat Shield 5.5" Length Cordura 1000D Coyote Brown OWG-SMC-CB-5.5 UPC 850036719557 - Tactical Suppressor Sleeve Burn Protection Mirage Reduction Velcro Straps QD Mount AR15 5.56 .223 Short Cans Compact Builds SBR Pistol Suppressors
Odin Mirage Cover: OWG-SMC-CB-5.5 5.5" Coyote (UPC: 850036719557) – coyote cloak!
Odin Works suppressor cover 5.5 inch Cordura coyote brown
Key Features
  • 5.5" Cordura 1000D Coyote Brown: Tan tough.
  • Heat Mirage Suppressor Guard: Safety shade.
  • Modular Velcro Fasteners: Quick quest.
  • Universal Suppressor Fit: Can companion.
Specifications
AttributeDetails
ModelOWG-SMC-CB-5.5
Length/Color5.5" Coyote Brown Cordura