Odin Works Mirage Suppressor Cover, 5.5" Long, Cordura 1000, Multicam OWG-SMC-MC-5.5
Manufacturer: Odin Works
SKU: 908740
Manufacturer part number: OWG-SMC-MC-5.5
UPC: 850036719649
Availability: 14 in stock
i h
Odin Works Mirage Suppressor Cover Heat Guard 5.5" Length Cordura 1000D Multicam Camo OWG-SMC-MC-5.5 UPC 850036719649 - Tactical Suppressor Sleeve Burn Protection Mirage Dissipation Velcro Attachment Modular Camouflage Pattern AR15 M4 5.56 Short Suppressors Compact Rifles SBR
Odin Mirage Cover: OWG-SMC-MC-5.5 5.5" Multicam (UPC: 850036719649) – camo cover!
Odin Works suppressor cover 5.5 inch Cordura multicam
Key Features
  • 5.5" Multicam Cordura 1000D: Pattern protect.
  • Suppressor Mirage Heat Shield: Stealth safe.
  • Velcro Quick Secure Straps: Camo quick.
  • Universal QD Can Fit: Suppressor suit.
Specifications
AttributeDetails
ModelOWG-SMC-MC-5.5
Length/Pattern5.5" Multicam Cordura