Odin Works Mirage Suppressor Cover, 6.5" Long, Cordura 1000, Black OWG-SMC-BLK-6.5
Manufacturer: Odin Works
SKU: 908734
Manufacturer part number: OWG-SMC-BLK-6.5
UPC: 857116007498
Availability: 13 in stock
i h
Odin Works Mirage Suppressor Cover Heat Shield 6.5" Length Cordura 1000D Nylon Black OWG-SMC-BLK-6.5 UPC 857116007498 - AR15 Suppressor Sleeve Burn Protection Mirage Effect Quick Detach Modular Velcro Straps Tactical Suppressors 5.56 .30 Cal 7.62 Short Barrel Rifles SBR
Odin Mirage Cover: OWG-SMC-BLK-6.5 6.5" Black (UPC: 857116007498) – mirage mask!
Odin Works suppressor cover 6.5 inch Cordura black
Key Features
  • 6.5" Cordura 1000D Cover: Tough wrap.
  • Black Heat Mirage Shield: Burn block.
  • Velcro Modular Straps: Secure snug.
  • Suppressor QD Compatible: Can cozy.
Specifications
AttributeDetails
ModelOWG-SMC-BLK-6.5
Length/Material6.5" Cordura 1000 Black