Odin Works Mirage Suppressor Cover, 6.5" Long, Cordura 1000, Multicam OWG-SMC-MC-6.5
Manufacturer: Odin Works
SKU: 908741
Manufacturer part number: OWG-SMC-MC-6.5
UPC: 850036719663
Availability: 20 in stock
i h
Odin Works Mirage Suppressor Cover Heat Sleeve 6.5" Length Cordura 1000D Multicam OWG-SMC-MC-6.5 UPC 850036719663 - Camouflage Suppressor Protection Burn Guard Mirage Effect Reduction Velcro Straps Tactical AR Builds 5.56 7.62 Suppressors Mid-Length Cans SBR Rifle Pistol
Odin Mirage Cover: OWG-SMC-MC-6.5 6.5" Multicam (UPC: 850036719663) – multi mirage!
Odin Works suppressor cover 6.5 inch Cordura multicam
Key Features
  • 6.5" Multicam Cordura 1000D: Camo canopy.
  • Heat Protection Mirage Block: Tactical tint.
  • Modular Velcro Secure: Pattern perfect.
  • Suppressor QD Universal: Can camouflage.
Specifications
AttributeDetails
ModelOWG-SMC-MC-6.5
Length/Pattern6.5" Multicam Cordura 1000