ODIN WORKS RIFLE VARMINTEER 22ARC 21 OTR1522ARC21BH
Manufacturer: Odin Works
SKU: 899550
Manufacturer part number: OTR1522ARC21BH
UPC: 850048530621
Availability: 7 in stock
i h
Free shipping
ODIN WORKS RIFLE VARMINTEER 22ARC 21 OTR1522ARC21BH - (UPC 850048530621)
OTR1522ARC21BH Features
  • Varminteer .22 ARC: Odin Works 21" Rifle.
  • Odin Works AR-15: OTR1522ARC21BH.
  • .22 ARC Caliber
  • 21" Heavy Barrel
  • 1:8 Twist
  • Adjustable Gas Block
  • 15" M-LOK Rail
  • Match Trigger
  • Billet Upper/Lower
  • Ambi Controls
  • Collapsible Stock
  • Predator Optimized
  • Varmint Hunting
  • OTR1522ARC21BH
Odin Works OTR1522ARC21BH Varminteer: Rifle Supreme
Odin supreme – rifle supreme. "Varminteer 22ARC 21 Heavy Barrel boss!" bosses vars. Odin boss.
Rifle Specs
Model / Cal / Barrel / UPCOTR1522ARC21BH / .22 ARC / 21" / 850048530621