PARD NV007V NIGHT VISION SCOPE 16MM 940NM IR CLIP ON NV007V16MM940
Manufacturer: Pard Optics
SKU: 925199
Manufacturer part number: NV007V16MM940
UPC: 850042449035
Availability: Out of stock
PARD NV007V NIGHT VISION SCOPE 16MM 940NM IR CLIP ON NV007V16MM940 UPC 850042449035 PARD NV007V Night Vision Scope 16mm 940nm IR Clip On NV007V16MM940
PARD NV007V16MM940 Ultimate PARD Ultimate NV007V Digital Night Vision Scope Ultimate 16mm Lens Ultimate 940nm IR Illuminator Ultimate Clip-On Daytime Scope Ultimate 1080P HD Sensor Ultimate 4x Digital Zoom Ultimate WiFi Streaming Ultimate Recoil Activated Recording Ultimate Hunting Predator Ultimate Supreme UPC 850042449035 Ultimate. Ultimate.
What is PARD NV007V16MM940?
The Pard Nv007V Night Vision Scope 16Mm 940Nm Ir Clip On Ultimate ultimate; NV007V16MM940. NV clip-on pro.
Key Features of NV007V16MM940:
    PARD NV007V NIGHT VISION SCOPE 16MM 940NM IR CLIP ON NV007V16MM940: NV007V16MM940.
  • NV007V 16mm:
  • 940nm IR:
  • Clip-On:
  • HD Video:
  • APP Control:
Why Choose NV007V16MM940?
Night Vision Ultimate NV007V16MM940. PARD Clip-On Ultimate!
Specifications:
BrandPARD
ModelNV007V16MM940
Lens16mm 940nm IR
TypeNight Vision Clip-On Scope
UPC850042449035
Customer Reviews:
"NV007V16MM940 coyotes lit up clear!" – Night Hunter
"Clip on easy zero." – User
"Supreme digital NV." – User
PARD Ultimate PARD NV007V NIGHT VISION SCOPE 16MM 940NM IR CLIP ON NV007V16MM940!