PRO-SHOT 12IN X 17IN SILHOUETTE - PEEL AND STICK- 12 QTY. PACK SILH-IN-12PK
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921286
Manufacturer part number: SILH-IN-12PK
UPC: 709779901562
Availability: Out of stock
Pro-Shot SILH-IN-12PK Ultimate Pro-Shot Silhouette Targets Ultimate 12" x 17" Peel and Stick Ultimate 12 Quantity Pack Ultimate High Visibility Scoring Ultimate Self-Adhesive Ultimate Practice Precision Ultimate Supreme UPC 709779901562 Ultimate. Ultimate.
What is Pro-Shot SILH-IN-12PK?
The Pro-Shot 12in x 17in Silhouette - Peel and Stick - 12 Qty. Pack Ultimate ultimate; SILH-IN-12PK. Target pro.
Key Features of SILH-IN-12PK:
  • 12IN X 17IN SILHOUETTE - PEEL AND STICK- 12 QTY. PACK SILH-IN-12PK: SILH-IN-12PK.
  • 12" x 17" Size:
  • Silhouette Design:
  • Peel and Stick:
  • 12 Pack:
Why Choose SILH-IN-12PK?
Targets Ultimate SILH-IN-12PK. Pro-Shot Silhouette Peel Ultimate!
Specifications:
BrandPro-Shot
ModelSILH-IN-12PK
Dimensions12" x 17"