PRO-SHOT 40TH ANNIVERSARY CLASSIC BOX KIT 5.56MM/9MM COMBO 5.56/9MM-COMBO
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921470
Manufacturer part number: 5.56/9MM-COMBO
UPC: 709779909520
Availability: 12 in stock
i h
Pro-Shot 5.56/9MM-COMBO 40th Anniversary Classic Box Cleaning Kit Combo 5.56mm .223 Remington AR15 9mm Pistol Handgun Brass Gun Cleaning Rods Nylon Brushes Phosphor Bronze Jags Mops Swabs Patches Solvent Oil Lubricant Storage Case Limited Edition Anniversary Rifle Pistol Maintenance Affordable Gun Cleaning Kits UPC 709779909520
Pro-Shot 5.56/9MM-COMBO: UPC 709779909520 – Pro-Shot 40th anniversary arsenal!
Key Features
  • 5.56/9MM-COMBO Anniversary Kit: 5.56/.223 AR15 9mm brass rod nylon bronze jags mops patches solvent case.
  • Clean Crusader: Limited edition rifle pistol maintenance durable reliable.
  • Kit Lifetime Affordable: Pro-Shot quality.
  • Pro-Shot Quality: 40th Anniversary excellence.
Specifications
AttributeDetails
Model5.56/9MM-COMBO
Compatibility5.56mm/.223 / 9mm