PRO-SHOT CLEANING ROD 12IN PISTOL .27 CAL. AND UP 1PS-12-27/U
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921101
Manufacturer part number: 1PS-12-27/U
UPC: 709779400201
Availability: 3 in stock
i h
PRO-SHOT CLEANING ROD 12IN PISTOL .27 CAL. AND UP 1PS-12-27/U UPC 709779400201 PRO-SHOT 12 INCH PISTOL CLEANING ROD ONE PIECE .27 CALIBER AND UP 9MM .40 .45 UNIVERSAL
What is Pro-Shot 1PS-12-27/U?
The Pro-Shot Cleaning Rod 12in Pistol .27 Cal. and Up Ultimate ultimate; pro-shot 1PS-12-27/U. Rod pro.
Key Features of 1PS-12-27/U:
  • CLEANING ROD 12IN PISTOL .27 CAL. AND UP 1PS-12-27/U: 1PS-12-27/U.
  • Length: 12":
  • One Piece:
  • Caliber: .27 and Up:
  • Pistol Specific:
Why Choose 1PS-12-27/U?
Rod Ultimate 1PS-12-27/U. Pro-Shot. Pistol 12" Ultimate!
Specifications:
BrandPro-Shot
Model1PS-12-27/U
Length12 Inches
TypeOne Piece Pistol Rod
Caliber.27 Cal and Up
Customer Reviews:
"1PS-12-27/U rod ultimate!" – 9mm Owner