PRO-SHOT CLEANING ROD 18IN PISTOL .22 CAL. AND UP 1PS-18-22/U
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921102
Manufacturer part number: 1PS-18-22/U
UPC: 709779400218
Availability: 3 in stock
i h
PRO-SHOT CLEANING ROD 18IN PISTOL .22 CAL. AND UP 1PS-18-22/U UPC 709779400218 PRO-SHOT 18 INCH PISTOL CLEANING ROD ONE PIECE .22 CALIBER AND UP REVOLVER 22LR 9MM UNIVERSAL
What is Pro-Shot 1PS-18-22/U?
The Pro-Shot Cleaning Rod 18in Pistol .22 Cal. and Up Ultimate ultimate; pro-shot 1PS-18-22/U. Rod pro.
Key Features of 1PS-18-22/U:
  • CLEANING ROD 18IN PISTOL .22 CAL. AND UP 1PS-18-22/U: 1PS-18-22/U.
  • Length: 18":
  • One Piece Design:
  • Caliber: .22 and Up:
  • Pistol/Revolver:
Why Choose 1PS-18-22/U?
Rod Ultimate 1PS-18-22/U. Pro-Shot. 18" Pistol Ultimate!