PRO-SHOT CLEANING ROD 26IN SHORT RIFLE .27 CAL. AND UP 1PS-26-27/U
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921103
Manufacturer part number: 1PS-26-27/U
UPC: 709779400232
Availability: 3 in stock
i h
What is Pro-Shot 1PS-26-27/U?
The Pro-Shot Cleaning Rod 26in Short Rifle .27 Cal. and Up Ultimate ultimate; pro-shot 1PS-26-27/U. Rod pro.
Key Features of 1PS-26-27/U:
  • CLEANING ROD 26IN SHORT RIFLE .27 CAL. AND UP 1PS-26-27/U: 1PS-26-27/U.
  • Length: 26":