PRO-SHOT CLEANING ROD 30IN SHOTGUN ROD 10-410 GA 1PS-30-10/410
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921105
Manufacturer part number: 1PS-30-10/410
UPC: 709779400294
Availability: 3 in stock
i h
What is Pro-Shot 1PS-30-10/410?
The Pro-Shot Cleaning Rod 30in Shotgun Rod 10-410 Ga Ultimate ultimate; pro-shot 1PS-30-10/410. Rod pro.
Key Features of 1PS-30-10/410:
  • CLEANING ROD 30IN SHOTGUN ROD 10-410 GA 1PS-30-10/410: 1PS-30-10/410.
  • Length: 30":
  • One Piece:
  • Gauge: 10 Ga to .410:
  • Shotgun Specific:
Why Choose 1PS-30-10/410?
Rod Ultimate 1PS-30-10/410. Pro-Shot. Shotgun 30" Ultimate!