PRO-SHOT CLEANING ROD 42IN RIFLE .27 CAL. AND UP 1PS-42-27/U
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921104
Manufacturer part number: 1PS-42-27/U
UPC: 709779400270
Availability: 3 in stock
i h
What is Pro-Shot 1PS-42-27/U?
The Pro-Shot Cleaning Rod 42in Rifle .27 Cal. and Up Ultimate ultimate; pro-shot 1PS-42-27/U. Rod pro.
Key Features of 1PS-42-27/U:
  • CLEANING ROD 42IN RIFLE .27 CAL. AND UP 1PS-42-27/U: 1PS-42-27/U.
  • Length: 42":
  • One Piece Construction:
  • Caliber: .27 and Up:
  • Rifle Optimized:
Why Choose 1PS-42-27/U?
Rod Ultimate 1PS-42-27/U. Pro-Shot. 42" Rifle Ultimate!