PRO-SHOT CLEANING ROD 48IN LENGTH .50 CAL. RIFLE ROD W/ .50 CAL. JAG 1PS-48-50R
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 921123
Manufacturer part number: 1PS-48-50R
UPC: 709779400782
Availability: 2 in stock
i h
What is Pro-Shot 1PS-48-50R?
The Pro-Shot Cleaning Rod 48in Length .50 Cal. Rifle Rod w/ .50 Cal. Jag Ultimate ultimate; pro-shot 1PS-48-50R. Rod pro.
Key Features of 1PS-48-50R:
  • CLEANING ROD 48IN LENGTH .50 CAL. RIFLE ROD W/ .50 CAL. JAG 1PS-48-50R: 1PS-48-50R.
  • Length: 48":