Pro-Shot Products Bullseye Target, 12" Bullseye, Adhesive Target, 5 Pack, Multi Color Rings 12B-MC-5PK
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 887629
Manufacturer part number: 12B-MC-5PK
UPC: 709779905317
Availability: 20 in stock
i h
Pro-Shot 12" Bullseye Adhesive Targets Multi-Color 5 Pack - 12B-MC-5PK (UPC 709779905317)
Pro-Shot 12B-MC-5PK targets: bullseye blast. Targets / Pro-Shot – 12in adhesive 5pk.
Pro-Shot 12B-MC-5PK Target Features
  • 12 Inch Bullseye: Big hit zone.
  • Multi-Color Rings: Group glow.
  • Adhesive Backing: Backstop bond.
  • 5 Pack Sheets: Session supply.
  • High Contrast: Scope spot.
  • Weather Resistant: Outdoor ok.
  • 1" Grid Lines: MOA measure.
  • Pro-Shot Sight: Target top.
Pro-Shot 12B-MC-5PK Bullseye Targets: Target Supreme
12B-MC-5PK rings supreme – target supreme. "Pro-Shot 12in Bullseye Adhesive Targets 5pk Multi Color boss!" bosses plain. Pro-Shot boss.
Targets Pro-Shot 12B-MC-5PK targets, 12 inch bullseye adhesive, multi color bullseye targets, Pro-Shot 5 pack targets.
Target Specs
Size12"