Pro-Shot Products Splatter Shot, 12" Bullseye, Adhesive Target, 5 Pack, Black/Green 12B-GREEN-5PK 12BGREEN5PK
Manufacturer: Pro Shot Products
SKU: 797998
Manufacturer part number: 12BGREEN5PK
UPC: 709779901401
Availability: 20 in stock
i h
Pro-Shot Splatter Shot 12" Bullseye Adhesive Targets Green 5 Pack 12B-GREEN-5PK - UPC 709779901401
Target tsunami: Pro-Shot 12BGREEN5PK (UPC 709779901401). Products Splatter Shot 12" bullseye adhesive target 5 pack black/green—massive mark maker.
Splatter Supreme
Bullseye behemoth.
12" Powerhouse
Adhesive assault.
Pro-Shot Pro
Green gore glory.
Specifications
  • Model: 12B-GREEN-5PK
  • UPC: 709779901401
  • Size: 12" Bullseye
  • Color: Black/Green
  • Type: Adhesive Splatter
  • Quantity: 5 Pack
Target Thunder
Pro-Shot splatter shot 12 inch bullseye targets 5 pack.