RETAY USA ACE-R MAX-7 28/28 3" C-RACEMX7-28
Manufacturer: Retay Usa
SKU: 999184
Manufacturer part number: C-RACEMX7-28
UPC: 193212030047
Availability: 6 in stock
See Price in Cart
i h
Retay USA Ace-R Max-7 28 Gauge 28" 3" C-RACEMX7-28 UPC 193212030047
Retay ace: RETAY USA ACE-R MAX-7 28/28 3" C-RACEMX7-28 UPC 193212030047, retay c-racemx7-28 ace-r max-7 28ga 28" 3". C-RACEMX7-28.
C-RACEMX7-28 UPC 193212030047 Retay Ace-R Max-7 28/28.
Retay Features
  • Ace-R Max-7 28ga 28": Camo cycle.
  • Inertia Gasless Low Recoil: Duck drop.
  • Synth Stock Ext Chokes Optic: Pattern pro.
  • Rail Light Turkish Elite: Hunt hidden.
  • Fowl Clays Premium Reliable: Retay race max.
Retay C-RACEMX7-28
Retay C-RACEMX7-28.
C-RACEMX7-28 Shotgun
Max-7 mastery.
Specs
  • Gauge: 28
  • Barrel: 28" 3"
  • Finish: Max-7 Camo
  • Capacity: 3+1
  • UPC: 193212030047
Reviews
"Retay Ace-R Max-7 camo conqueror!" "C-RACEMX7-28 waterfowl wizard." Retay ace-r max-7.
Retay usa ace-r max-7 28/28 3" c-racemx7-28 upc 193212030047 with RETAY USA ACE-R MAX-7 28/28 3" C-RACEMX7-28 UPC 193212030047!