Manufacturer: Tekmat
SKU: 802384
Manufacturer part number: TEKR44AR15
UPC: 612409971654
Availability: 20 in stock
i h
TekMat TEKR44AR15 AR-15 cleaning mat 44" x 31" ultra premium non-slip rubber surface detailed AR diagram field tested trusted TekMat durability versatile bench top economical reliable parts organization favorite precise solvent resistant power gun guardian essential.