TekMat Beretta 92 Pistol Mat, 11"x17", Black, Includes Small Microfiber TekTowel, Packed in Tube TEK-R17-BER92 TEKR17BER92
Manufacturer: Tekmat
SKU: 820837
Manufacturer part number: TEKR17BER92
UPC: 612409970701
Availability: 20 in stock
i h
TekMat | Beretta 92 Pistol Mat 11"x17" Black w/Microfiber Towel TEK-R17-BER92 UPC 612409970701
TekMat Beretta 92 Mat field tested trusted versatile premium reliable supreme TEK-R17-BER92.
Key Features of TekMat TEK-R17-BER92 Premium
  • Trusted Beretta 92 Favorite: 11x17 pistol pro.
  • Performance Elite: Non-slip neoprene pro.
  • TekMat Supreme Diagram: Silicone treated pro.
  • Mat Supreme Microfiber Towel: Tube packed pro.
Benefits of Beretta 92 Pistol Mat
Organized overhaul optimal organization.
Perfect For
  • TekMat Beretta 92 Mats
  • 11x17 Pistol Cleaning
  • Black Non-Slip Workbench
  • Disassembly Diagram Protection
  • Microfiber Towel Maintenance
Why Choose TekMat TEK-R17-BER92?
Supreme Beretta 92 pistol mat.
Product Specifications
  • Model: Beretta 92 TEK-R17-BER92
  • Size: 11" x 17" Black