TekMat Glock 42/43 Cleaning Mat Black/Blue/White Rubber 11"x17" Glock 42/43 Parts Diagram TEKR17GLOCK4243BL
Manufacturer: Tekmat
SKU: 999841
Manufacturer part number: TEKR17GLOCK4243BL
UPC: 888151040805
Availability: 11 in stock
i h
TekMat Glock 42/43 Cleaning Mat 11"x17" Black/Blue/White Rubber Diagram TEKR17GLOCK4243BL UPC 888151040805
Tekmat cleaning mat: TEKMAT GLOCK 42/43 CLEANING MAT BLACK/BLUE/WHITE RUBBER 11"x17" GLOCK 42/43 PARTS DIAGRAM TEKR17GLOCK4243BL UPC 888151040805, tekmat tekr17glock4243bl glock 42 43 mat diagram rubber. TEKR17GLOCK4243BL.
TEKR17GLOCK4243BL UPC 888151040805 TekMat Glock 42/43 Cleaning Mat.
TekMat Features
  • Glock 42/43 Parts Diagram: 11x17 rubber.
  • Black Blue White Non-Slip: Protect supreme.
  • Waterproof Solvent Scratch Proof: Clean confident.
  • Foldable Portable Maintenance: Tool top.
  • USA Shooter Elite Pro: TekMat treasure.
TekMat TEKR17GLOCK4243BL
TekMat TEKR17GLOCK4243BL.
TEKR17GLOCK4243BL Mat
G42/43 guardian.
Specs
  • Size: 11" x 17"
  • Material: Rubber
  • Design: Glock 42/43 Diagram
  • Colors: Black/Blue/White
  • UPC: 888151040805
Reviews
"TekMat Glock 42/43 mat masterful!" "Perfect diagram non-slip." Tekmat glock mat.
Tekmat glock 42/43 cleaning mat black/blue/white rubber 11"x17" glock 42/43 parts diagram tekr17glock4243bl upc 888151040805 with TEKMAT GLOCK 42/43 CLEANING MAT BLACK/BLUE/WHITE RUBBER 11"x17" GLOCK 42/43 PARTS DIAGRAM TEKR17GLOCK4243BL UPC 888151040805!