TekMat Glock Gen 3 Cleaning Mat Pink Rubber 11"x17" Glock Gen 3 Parts Diagram TEKR17GLOCKG3PNK
Manufacturer: Tekmat
SKU: 999843
Manufacturer part number: TEKR17GLOCKG3PNK
UPC: 888151040843
Availability: 5 in stock
i h
TekMat Glock Gen 3 Cleaning Mat Pink Rubber 11"x17" Gen3 Parts Diagram TEKR17GLOCKG3PNK UPC 888151040843
Tekmat cleaning mat: TEKMAT GLOCK GEN 3 CLEANING MAT PINK RUBBER 11"x17" GLOCK GEN 3 PARTS DIAGRAM TEKR17GLOCKG3PNK UPC 888151040843, tekmat tekr17glockg3pnk glock gen3 pink mat diagram. TEKR17GLOCKG3PNK.
TEKR17GLOCKG3PNK UPC 888151040843 TekMat Pink Gen3 Glock Mat.
TekMat Features
  • Glock Gen3 Parts Diagram Pink: 11x17 rubber.
  • Non-Slip Waterproof Tough: Solvent safe.
  • Scratch Resistant Foldable: Portable pro.
  • Pistol Cleaning Precision: Diagram detailed.
  • USA Elite Pink Shooter Pro: TekMat trendy.
TekMat TEKR17GLOCKG3PNK
TekMat TEKR17GLOCKG3PNK.
TEKR17GLOCKG3PNK Mat
Gen3 glow.
Specs
  • Size: 11" x 17"
  • Material: Rubber Pink
  • Design: Glock Gen 3 Diagram
  • Type: Cleaning Mat
  • UPC: 888151040843
Reviews
"TekMat Gen3 pink mat perfect!" "Cute functional diagram." Tekmat gen3 mat.
Tekmat glock gen 3 cleaning mat pink rubber 11"x17" glock gen 3 parts diagram tekr17glockg3pnk upc 888151040843 with TEKMAT GLOCK GEN 3 CLEANING MAT PINK RUBBER 11"x17" GLOCK GEN 3 PARTS DIAGRAM TEKR17GLOCKG3PNK UPC 888151040843!