TekMat Pistol Mat, Glock Gen 5, 11"x17", Black, Includes Small Microfiber TekTowel, Packed In Tube TEK-R17-GLOCK-G5 TEKR17GLOCKG5
Manufacturer: Tekmat
SKU: 805263
Manufacturer part number: TEKR17GLOCKG5
UPC: 612409970862
Availability: 20 in stock
i h
TekMat Glock Gen5 Pistol Cleaning Mat 11"x17" Black w/Microfiber Towel TEK-R17-GLOCK-G5 (UPC 612409970862)
Glock Gen5 armor: TekMat Pistol Mat 11" x 17" black dedicated to Glock Gen5. Model TEK-R17-GLOCK-G5 (UPC: 612409970862) includes microfiber TekTowel, tube-packed. Workbench savior for disassembly, cleaning, protects parts/floors.