TekMat Springfield Armory XD Ultra 20 Cleaning Mat Black/White Rubber 15"x20" Springfield Armory XD Parts Diagram TEKR20XD
Manufacturer: Tekmat
SKU: 999852
Manufacturer part number: TEKR20XD
UPC: 612409971340
Availability: 10 in stock
i h
TekMat Springfield XD Ultra 20 Cleaning Mat 15"x20" Black/White Rubber XD Diagram TEKR20XD UPC 612409971340
Tekmat cleaning mat: TEKMAT SPRINGFIELD ARMORY XD ULTRA 20 CLEANING MAT BLACK/WHITE RUBBER 15"x20" SPRINGFIELD ARMORY XD PARTS DIAGRAM TEKR20XD UPC 612409971340, tekmat tekr20xd springfield xd ultra20 mat diagram rubber. TEKR20XD.
TEKR20XD UPC 612409971340 TekMat Springfield XD Ultra 20 Mat.
TekMat Features
  • Springfield XD Parts Diagram: 15x20 B/W rubber.
  • Non-Slip Waterproof Large: Solvent supreme.
  • Scratch Foldable Workspace: Clean colossal.
  • XD Pistol Ultra Precision: Diagram detailed.
  • USA Elite Pro Shooter: TekMat titan.
TekMat TEKR20XD
TekMat TEKR20XD.
TEKR20XD Mat
XD expanse.
Specs
  • Size: 15" x 20"
  • Material: Rubber
  • Design: Springfield XD Diagram
  • Colors: Black/White
  • UPC: 612409971340
Reviews
"TekMat XD Ultra 20 mat ultimate!" "Huge helpful diagram." Tekmat xd mat.
Tekmat springfield armory xd ultra 20 cleaning mat black/white rubber 15"x20" springfield armory xd parts diagram tekr20xd upc 612409971340 with TEKMAT SPRINGFIELD ARMORY XD ULTRA 20 CLEANING MAT BLACK/WHITE RUBBER 15"x20" SPRINGFIELD ARMORY XD PARTS DIAGRAM TEKR20XD UPC 612409971340!