TekMat S&W M&P Cutaway Cleaning Mat Black/White Rubber 11" x 17" TEKR17SWMPCA
Manufacturer: Tekmat
SKU: 999848
Manufacturer part number: TEKR17SWMPCA
UPC: 612409971111
Availability: 20 in stock
i h
TekMat S&W M&P Cutaway Cleaning Mat 11"x17" Black/White Rubber TEKR17SWMPCA UPC 612409971111
Tekmat cleaning mat: TEKMAT S&W M&P CUTAWAY CLEANING MAT BLACK/WHITE RUBBER 11" x 17" TEKR17SWMPCA UPC 612409971111, tekmat tekr17swmpca s&w m&p cutaway mat diagram rubber. TEKR17SWMPCA.
TEKR17SWMPCA UPC 612409971111 TekMat S&W M&P Cutaway Mat.
TekMat Features
  • S&W M&P Cutaway Diagram: 11x17 B/W rubber.
  • Non-Slip Waterproof Chemical Safe: Protect perfect.
  • Scratch Foldable Maintenance Mate: Clean crisp.
  • Pistol Cutaway Precision View: Diagram detailed.
  • USA Elite Pro Shooter: TekMat tactical.
TekMat TEKR17SWMPCA
TekMat TEKR17SWMPCA.
TEKR17SWMPCA Mat
M&P master.
Specs
  • Size: 11" x 17"
  • Material: Rubber
  • Design: S&W M&P Cutaway
  • Colors: Black/White
  • UPC: 612409971111
Reviews
"TekMat M&P cutaway mat magic!" "Insane detail grip." Tekmat m&p mat.
Tekmat s&w m&p cutaway cleaning mat black/white rubber 11" x 17" tekr17swmpca upc 612409971111 with TEKMAT S&W M&P CUTAWAY CLEANING MAT BLACK/WHITE RUBBER 11" x 17" TEKR17SWMPCA UPC 612409971111!