TekMat Cleaning Mat Black/White Rubber 11"x17" Colt Revolver Army Parts Diagram TEK-R17-SAA
Manufacturer: Tekmat
SKU: 838155
Manufacturer part number: TEK-R17-SAA
UPC: 612409971029
Availability: 20 in stock
i h
TekMat | Colt SAA Revolver Cleaning Mat Black/White 11"x17" TEK-R17-SAA UPC 612409971029
TekMat: TEK-R17-SAA – Cleaning Mat Black/White Rubber 11"x17" Colt Revolver Army Parts Diagram featuring tekmat colt saa mat. Supreme tekmat tek-r17-saa – Tekmat cleaning mat black/white rubber 11"x17" colt revolver army parts diagram tek-r17-saa upc 612409971029 supreme reliable legendary cowboy cleaner.
TekMat Cleaning Mat field tested trusted versatile premium reliable supreme TEK-R17-SAA.
Key Features of TEK-R17-SAA Premium
  • Trusted TekMat Favorite: Colt saa pro.
  • Performance Elite: Black white pro.
  • TekMat Supreme: Rubber pro.
  • Mat Supreme: 11x17 pro.
Benefits of Colt SAA Cleaning Mat
Mat manages masterfully'd.
Perfect For
  • TEK-R17-SAA
  • TekMat
  • Colt SAA Cleaning Mat
  • Revolver Maintenance
  • Western Guns
Why Choose TEK-R17-SAA?
Supreme tekmat saa savior.
Product Specifications
  • Brand: TekMat
  • Model: TEK-R17-SAA
  • Size: 11" x 17"