Manufacturer: Tekmat
SKU: 828922
Manufacturer part number: TEKR20GLOCK-G5
UPC: 888151028254
Availability: 13 in stock
i h
TekMat | Ultra Mat Glock Gen5 Cleaning Mat 15"x20" Black TEKR20GLOCK-G5 UPC 888151028254
TekMat Ultra Mat Glock Gen5 field tested trusted versatile premium reliable supreme TEKR20GLOCK-G5.
Key Features of TEKR20GLOCK-G5 Premium
  • Trusted Mat Favorite: Glock gen5 pro.
  • Performance Elite: Cleaning pro.
  • TekMat Supreme: Ultra pro.
  • Mat Supreme: Thermoplastic pro.
Benefits of Ultra Mat Glock Gen5
Mat tekm at tidy.
Perfect For
  • TEKR20GLOCK-G5
  • Glock Gen5 Maintenance
  • Gun Cleaning Stations
  • Gunsmith Work
  • Range Setup
Why Choose TEKR20GLOCK-G5?
Supreme tekm at ultra mat glock gen5 15x20 black.
Product Specifications
  • Brand: TekMat
  • Model: Ultra Mat
  • Design: Glock Gen5
  • Size: 15" x 20"