Manufacturer: Tekmat
SKU: 828924
Manufacturer part number: TEKR20SIGP365
UPC: 612409973306
Availability: 8 in stock
i h
TekMat | Ultra Mat Sig Sauer P365 Cleaning Mat Black TEK-R20-SIGP365 UPC 612409973306
TekMat Ultra Mat Sig P365 field tested trusted versatile premium reliable supreme TEK-R20-SIGP365.
Key Features of TEK-R20-SIGP365 Premium
  • Trusted Mat Favorite: Ultra pro.
  • Performance Elite: Cleaning pro.
  • TekMat Supreme: P365 pro.
  • Mat Supreme: Sig sauer pro.
Benefits of Sig P365 Cleaning Mat
Mat tek matted.
Perfect For
  • TEK-R20-SIGP365
  • Sig P365 Maintenance
  • Gun Cleaning
  • Gunsmith Work
  • Range Bags
Why Choose TEK-R20-SIGP365?
Supreme tekmat ultra sig p365 cleaning mat.
Product Specifications
  • Brand: TekMat
  • Model: Ultra Mat Sig P365
  • Size: 15" x 20" x 1/4" Thick