TNW AERO SURVIVAL RIFLE 10MM 16" TB 30RD DARK EARTH RXCPLT0010BKTN ASRX-XPKG-0010-BKTN
Manufacturer: Tnw Firearms Inc
SKU: 881787
Manufacturer part number: ASRX-XPKG-0010-BKTN
UPC: 818095020175
Availability: Out of stock
TNW Aero Survival Rifle 10MM 16" TB 30RD Dark Earth RXCPLT0010BKTN ASRX-XPKG-0010-BKTN UPC 818095020175
TNW AERO SURVIVAL RIFLE 10MM 16" TB 30RD DARK EARTH RXCPLT0010BKTN ASRX-XPKG-0010-BKTN UPC 818095020175—ASRX-XPKG-0010-BKTN TNW Aero Survival Pistol Caliber Carbine 10mm 16" Threaded Barrel 30 Round Dark Earth Supreme Compact Supreme. Survival Rifle Supreme.
What is ASRX-XPKG-0010-BKTN?
The ASRX-XPKG-0010-BKTN TNW Aero 10mm Survival Rifle 16" TB Dark Earth Finish Supreme Lightweight Supreme supreme. Supreme UPC 818095020175; tnw aero 10mm rifle dark earth.
Key Features of 10mm Aero Rifle:
  • Caliber: 10mm Auto.
  • Barrel: 16" Threaded:
  • Capacity: 30RD:
  • Color: Dark Earth:
  • Foldable Stock:
Why Choose ASRX-XPKG-0010-BKTN?
Specifications:
BrandTNW Firearms
ModelASRX-XPKG-0010-BKTN / RXCPLT0010BKTN
Caliber10mm
UPC818095020175
Customer Reviews:
"ASRX-XPKG-0010-BKTN aero awesome!" – Survivalist
"10mm thunder." – PCC Pro
"TNW top tier." – Rifle Supreme
Survival Supreme TNW AERO SURVIVAL RIFLE 10MM 16" TB 30RD DARK EARTH RXCPLT0010BKTN ASRX-XPKG-0010-BKTN UPC 818095020175!