TNW FIREARMS ASR 10MM PISTOL WITH RIFLE CONVERSION BLACK ASRP10BL
Manufacturer: Tnw Firearms Inc
SKU: 909136
Manufacturer part number: ASRP10BL
UPC: 818095024470
Availability: Out of stock
TNW Firearms ASR 10mm Pistol with Rifle Conversion Kit Black ASRP10BL - (UPC 818095024470)
TNW ASRP10BL: tnw firearms asr 10mm pistol with rifle conversion black asrp10bl upc 818095024470. TNW Firearms Aero Survival Rifle ASR 10mm Auto Pistol with Complete Rifle Conversion Kit Black Anodized 16" Threaded Barrel Kit Aluminum Receiver Takedown Design Lightweight Modular 10mm Power 15/33 Round Mags Suppressor Ready M-LOK Rail Flip Up Sights Ambidextrous Controls Hard Case Included Bug Out Versatile Pistol/Rifle Config Compact Packable Survival Firearm ASRP10BL.
ASRP10BL Features
  • ASR 10mm Pistol Rifle Kit: ASRP10BL TNW Black Anodized.
  • 16" Threaded Takedown Modular: Lightweight 10mm.
  • Suppressor M-LOK Sights Pro
  • Ambi Controls Hard Case Elite
  • Bug Out Versatile
  • Pistol Rifle Compact Tough
  • Packable Survival Reliable
  • Accurate Powerful
  • Semi-Auto Configurable
  • Durable Multi-Role
  • USA TNW
  • ASRP10BL
TNW ASRP10BL ASR: Conversion King
TNW supreme – asr 10mm supreme. "Pistol rifle black boss!" bosses firearms. TNW boss.
ASRP10BL survival switcher. 10mm titan. Aero all-star. Pistol powerhouse.
10mm Transformer
Pro precise. Powerful performance.
Keywords: tnw asrp10bl asr 10mm pistol rifle conversion black threaded takedown mlok suppressor ambi case 15rd 33rd lightweight modular bug out survival compact semi auto accurate powerful.