TNW FIREARMS ASR PISTOL 10MM BLK PSB AERO SURVIVAL PISTOL TPCPLT0010BK
Manufacturer: Tnw Firearms Inc
SKU: 909159
Manufacturer part number: TPCPLT0010BK
UPC: 818095027396
Availability: Out of stock
TNW Firearms ASR 10mm Pistol Black PSB Aero Survival Pistol TPCPLT0010BK - (UPC 818095027396)
TNW Firearms TPCPLT0010BK: tnw firearms asr pistol 10mm blk psb aero survival pistol tpcplt0010bk upc 818095027396. TNW Firearms ASR Aero Survival Pistol 10mm Black 7" Barrel Threaded 1/2x28 Muzzle Device Last Round Bolt Hold Open Ambidextrous Safety Side Folding Stock Pistol Stabilizing Brace Compatible AR-15 Style Controls 7075 T6 Aluminum Receivers 5.8 lbs Lightweight Compact Packable Survival Bug Out Bag Weapon 30 Round Magazine Fed Semi-Auto 10mm Auto Defensive Power TPCPLT0010BK.
TPCPLT0010BK Features
  • ASR 10mm Pistol Black: TPCPLT0010BK TNW Aero Survival PSB.
  • 7" Threaded Barrel LR BHO: Ambi safety folding stock.
  • AR Controls 7075 T6 Pro
  • Aluminum Lightweight Elite
  • Compact Packable Survival
  • BOB Weapon 30rd Mag Tough
  • Semi-Auto 10mm Defensive
  • Power Reliable Versatile
  • Brace Compatible Performance
  • Threaded Muzzle
  • USA TNW
  • TPCPLT0010BK
TNW TPCPLT0010BK ASR Pistol: Survival Savage
TNW supreme – asr 10mm pistol supreme. "Blk psb aero boss!" bosses pistols. TNW boss.
TPCPLT0010BK survival slayer. 10mm terror. Aero ace. Pack powerhouse.
10mm Titan
Pro precise. Powerful performance.
Keywords: tnw firearms tpcplt0010bk asr aero survival pistol 10mm black 7 inch threaded barrel folding stock brace ar15 controls lightweight compact 7075 aluminum 30 round semi auto bug out bag defensive.
TNW FIREARMS ASR PISTOL 10MM BLK PSB TPCPLT0010BK!